Camping Le Littoral
  • start
  • start
  • start
  • start
Op 100 m van de zee en op 5 min van Les Sables d’Olonne Rechtstreekse toegang tot de zee en de kreken

Van 02/04/2010 tot 12/09/2010
416 huuraccommodaties - 67 kampeerplaatsen
Campingdorp Campingdorp
Zwembad Zwembad
Diensten Diensten
Activiteiten Activiteiten

Animatie
Cool
 
Verkwikkend
  Virtueel bezoek  
  Reserveren  

Van 05 tot 11 Juni 2010 Vanaf 39,00€ 

Per nacht in een Cottage 4/6p 3 fleur(s)

Van 05 tot 11 Juni 2010 Vanaf 15,00€ 

Per nacht op een kampeerplaats 2 fleur(s)

camping Le Littoral: kinderen en tieners

Op de camping Yelloh village Le Littoral vinden je kinderen een ongekende wereld van ontspanning en ontdekking. In een veilige omgeving kunnen ze vrij rondrennen, deelnemen aan ludieke en gevarieerde clubs die aangepast zijn aan hun leeftijd.

 

Yelloh! Kids: 5-7 jaar

Organisatie van uitstapjes naar het strand - pedagogische uitstapjes (mits supplement) naar de zoo, naar het kasteel van Talmont, naar het aquarium - ludieke uitstapjes naar het Parc de la Bélière.

 

Yelloh! Juniors: 8-12 jaar

Ludieke activiteiten - schattenjacht - sportactiviteiten - uitstapjes buiten het dorp mits supplement.

 

Yelloh! Teens: 13-17 jaar

Ervaren animatoren overdag en ‘s avonds - sportactiviteiten (mits supplement: surfen, karting, paardrijden, paintball).

 

Een miniclub YELLOH! Kids en YELLOH! Juniors

Om nieuwe vrienden te maken, pret te hebben, te dansen, te zingen en te spelen zijn er onze clubs van 10u tot 12u en van 16u tot 18u (behalve zaterdag) tijdens het hoogseizoen en 5 keer per week in het laagseizoen. Onze drietalige animatrices stellen een aangepast programma samen: schattenjacht, pretpark, geleide bezoeken (zoo en aquarium), creatieve workshops, uitstapjes naar het strand, ... en voor de groteren: ludieke activiteiten - schattenjacht - sportieve activiteiten - manuele activiteiten - externe uitstapjes mits toeslag.

‘s Avonds

Donderdagavond is er een absoluut niet te missen afspraak: de Yelloh Show waarbij alle kinderen op het podium staan en hun zang- en danstalent laten zien.

YELLOH! Teens

Onze ADO-animator stelt met de jongeren tussen 13 en 17 een activiteitenprogramma samen dat gebaseerd is op hun voorkeuren. Er worden verschillende animaties voorgesteld, overdag en ‘s avonds: sportwedstrijdjes, externe activiteiten, uitstapjes naar het strand, uitstapjes naar Les Sables d'Olonne, surfen, paintball, klimparcours in de bomen, karting, paardrijden ... (mits toeslag)

De dag van Marine, 8 jaar

8u30: de zon komt op boven de Vendée. Marine, 8 jaar, wordt wakker en gaat met de fiets croissants en de krant halen in de winkel van de camping.
10u: een niet te missen afspraak: de miniclub! Hier ziet Marine haar vriendjes en vriendinnetjes terug. Vandaag gaan de kinderen strandvissen bij de kreek: krabben, garnalen en zeesterren zullen geen geheimen meer hebben voor hen. Haar grote broer Louis is 17 en hij gaat met de tieners paintballen.
14u: de lunch op het terras van de cottage is afgelopen. Louis haast zich terug naar zijn leeftijdsgenoten om een voetbalwedstrijd te spelen. Marine en haar ouders nemen de shuttle van de camping en gaan naar het strand van Le Veillon waar ze lekker kunnen zwemmen.
16u: terug op de camping gaat Marie samen met haar vriendjes op schattenjacht! Hop piraten van de miniclub! Louis maakt met de anderen van de Teen club een uitstapje naar de voetgangersstraten van Les Sables d'olonne.
19u: de hele familie zit samen op het zonnige terras met een verfrissend drankje. Marine en Louis profiteren ervan om deel te nemen aan de aperitiefspelen.
20u30: na een heerlijke maaltijd in het restaurant van de camping klautert Marine het podium op om mee te doen met de YELLOH ! SHOW.
21u15: het spektakel van de animatoren van de camping begint. Marine en Louis genieten van dit schitterende moment.
22u45: De Yelloh ! Dance luidt het einde van het spektakel in. Marine en Louis kennen het dansje vanbuiten.
23u30: Marine valt in slaap onder de sterrenhemel met haar hoofdje vol herinneringen. Louis sluit de avond samen met wat vrienden af op de dansvloer van de camping.
Morgen brengen ze een bezoek aan de Puy du Fou!

 
kom ook kennismaken met...
Newsletter

Abonneer je op de newsletter

Zie de laatste
Tarieven

Om de tarieven te kennen die het hele jaar door worden toegepast

Tarieven camping Le Littoral