Camping Mas Sant Josep
  • start
  • start
  • start
  • start
In een paradijs genaamd Costa Brava Groot lagunezwembad van 2500 m²

Open van 06/04/2012 tot 11/09/2012
90 huuraccommodaties - 933 kampeerplaatsen
Campingdorp Campingdorp
Zwembad Zwembad
Diensten Diensten
Activiteiten Activiteiten

Animatie
Cool
 
Verkwikkend
  Virtueel bezoek  

Van 09 tot 21 Juni 2012 Vanaf 39,00€ 

Per nacht in een Chalet 4/5p 2ch 3 fleur(s)

Van 06 april tot 22 Juni 2012 Vanaf 17,00€ 

Per nacht op een kampeerplaats 2 fleur(s)

Vakantieclub voor kinderen en tieners, camping Mas Sant Josep

 

Yelloh! Baby's: 0-4 jaar

Open van 10u tot 18u
Een ruimte waar de allerkleinsten kunnen spelen onder het toezicht van de ouders.

 

Yelloh! Kids: 5-7 jaar

workshops met manuele activiteiten, boetseren, kleuren, schattenjacht, grime, organisatie van spektakels, bloemenstoet.

 

Yelloh! Juniors: 8-12 jaar

Sportieve activiteiten: voetbal, tafeltennis, waterpolo, sportwedstrijden; workshops met manuele activiteiten, minidisco, schattenjacht.

 

Speeltuinen (glijbanen, schommels), tafeltennis, peuterbad, babybadkamer, drietalige animatoren.

Ze zullen echt genieten

In het Yelloh! Village Mas Sant Josep beleven je kinderen onvergetelijke momenten samen met hun vriendjes in de zwembaden of op de speeltuinen. We voorzien tal van activiteiten speciaal voor hen.

Voor de allerkleinsten

In de miniclub organiseren de animatoren workshops tekenen, verkleden, enz. En om de groten te imiteren worden er ook "minidisco's" georganiseerd waarop de Yelloh! Kids zich helemaal kunnen uitleven.
En voor wie graag zingt, zijn er onze karaokeavonden.

Een onvergetelijke vakantie

Overdag organiseert ons animatieteam allerhande wedstrijden: voetbal, waterpolo, volleybal, tennis, enz.
's Avonds is het tijd voor fiesta! Alles wordt in het werk gesteld om het de kinderen naar hun zin te maken, zodat ze deelnemen aan de activiteiten en een onvergetelijke vakantie hebben.

Sébastien, 8 jaar

Sébastien staat op om 8 uur en is klaar om te genieten van een mooie dag onder de zachte zon van de Costa Brava.

11u00: de sportieve activiteiten beginnen, vanochtend is er tafeltennis en nadien een voetbalwedstrijd.
13u00: gaat hij terug naar de cottage om te lunchen met zijn ouders en zijn zus. Hij vertelt hen wat hij die ochtend allemaal heeft beleefd. Zijn team heeft gewonnen en hij heeft een paar mooie passen gegeven. Mama heeft ondertussen aquagym gedaan en papa heeft getennist.

In de namiddag doet Sébastien samen met zijn vriendjes mee aan de zwembadspelen en gaat hij naar de miniclub.

16u00: Sébastien diet mee aan de knutselactiviteiten onder begeleiding van de animatoren. Een fresco die ze allemaal samen tekenen zal op het einde van de week tentoongesteld worden voor de ouders. Vandaag moeten alle vissen geschilderd worden!

17u30: spelletjes in het zwembad met zijn nieuwe vriendjes onder begeleiding van de badmeesters. Balsporten in teams, wedstrijden, toernooien, ... de kinderen blijven genieten van het mooie zwembad in Le Mas Sant Josep.

20u: in de animatieruimte doen de kinderen mee met de minidisco. Grappige dansjes op leuke muziekjes; we dansen, lachen en zingen!

Vanavond gaat Sébastien op tijd naar bed, want morgen moet hij in vorm zijn voor weer uren speelplezier in het Yelloh! Village Mas Sant Josep. Hij kijkt er al naar uit om volgend jaar terug te komen.

 
Boek uw verblijf



De velden aangeduid met een* zijn verplicht
Newsletter

Abonneer je op de newsletter

Zie de laatste
Tarieven

Om de tarieven te kennen die het hele jaar door worden toegepast

Tarieven camping Mas Sant Josep