Camping Port de Plaisance
  • start
  • start
  • start
  • start
Tussen zee en de rivier een droom van een Aquadôme! 1000 m² met een overdekt zwembad, een glijbaan, een jacuzzi, … en dit in ieder seizoen, in alle sereniteit.

Van 02/04/2010 tot 19/09/2010
240 huuraccommodaties - 100 kampeerplaatsen
Campingdorp Campingdorp
Zwembad Zwembad
Diensten Diensten
Activiteiten Activiteiten

Animatie
Cool
 
Verkwikkend
  Virtueel bezoek  
  Reserveren  

Van 05 tot 11 Juni 2010 Vanaf 39,00€ 

Per nacht in een Cottage 4/6p 3 fleur(s)

Van 05 tot 11 Juni 2010 Vanaf 15,00€ 

Per nacht op een kampeerplaats 2 fleur(s)

Vakantiedorp Port De Plaisance: camping voor kinderen en tieners

Met kinderen op vakantie gaan, staat niet altijd gelijk aan rust. Bij ons zijn er kinderclubs die aangepast zijn aan hun leeftijd, ervaren animatoren, kwaliteitsvolle infrastructuren, ... en dat is een hele geruststelling. Hebben je oogappels ook energie te over? Geen probleem, wij houden hen wel bezig. Onze speeltuinen, onze multisportterreinen, het zwemparadijs Aquadôme XL, de animaties, ponyritjes, ... Een heel programma voor een geslaagde vakantie.

 

Yelloh! Kids: 5-7 jaar

Club creatieve workshops - gezelschapsspelen - ontdekkingen - voorbereiding minishow

 

Yelloh! Juniors: 8-12 jaar

Yelloh Juniors - circusatelier-Gezelschapsspelen - sportieve animatie - schattenjacht - voorbereiding spektakels, kostuums - minidisco

 

Yelloh! Teens: 13-17 jaar

Yelloh Teens- sporttoernooien - tieneravonden - fitness - beachvolleybal

 

Avonturen in de bomen!

Er is een avonturenparcours dat toegankelijk is vanaf twee jaar, zodat de kinderen al heel jong kunnen kennismaken met deze ludieke en sportieve activiteit.
En er zijn nog twee andere parcours, eentje is toegankelijk vanaf 8 jaar en het andere vanaf 12 jaar:
apenbrug, katrol, rappel, ... voor een onvergetelijke ervaring in alle veiligheid.

Aangepaste infrastructuren en animatie de hele dag door voor het hele gezin


Op onze camping vind je speeltuinen, verwarmde kinderbaden, een babyruimte in het sanitair, springkastelen, multisportterreinen, voetbalveld, tenniscourts, pingpongtafels.
De animatoren van het campingdorp stellen gevarieerde animatie voor voor het hele gezin: sportieve activiteiten, waterspelen, voetbal, beachvolleybal, basketbal, tafeltennis, petanque... en dit alles in een vriendschappelijke sfeer.

Yelloh ! Clubs speciaal voor hen

De animatieclubs animations (Kids Club en Junior Club) vormen ook een ontmoetingsplaats waar ze nieuwe vrienden maken en van ieder moment genieten: spelletjes, workshops, schilderen, ludieke en creatieve activiteiten, schattenjacht, ... De tieners kunnen zich uitleven tijdens de sporttoernooien en andere teamspelen die georganiseerd worden door "Teens Club".

Na zonsondergang

's Avonds worden concerten, karaoke en dansavonden georganiseerd voor kinderen en volwassenen. Zo kan iedereen samen genieten van een gezellige avond: disco, karaoke, concert, spektakel, ...

Ritjes met de pony

Kinderen houden van dieren. Wij stellen ritjes met de pony voor binnen het domein van de camping. Mooie herinneringen en grote emoties gegarandeerd!

Een dag van Stéphanie, 7 jaar

 

Ik heet Stéphanie, ik ben 7 jaar oud en ik ga voor het eerst naar Bretagne, naar Bénodet, op een Yelloh ! camping. Mijn broer Maxime is 10 en mijn neef Gérald 16. Papa en mama kijken er al naar uit om een nieuwe regio te verkennen.

Het is maandag. Gisterenavond zijn we aangekomen en vanmorgen werden we gewekt door het zonnetje. Papa en mama gaan deze voormiddag naar de markt van Bénodet en brengen me naar de Kids Club. Samen met de animatrice maken we allemaal een herinneringendoos, echt te gek! Maxime speelt baseball met de junior Club. Er wordt een wedstrijd georganiseerd tegen de tieners van de Teens Club, ... maar Gérald wil liever wat luieren in het zwembad en genieten van de SPA en de glijbanen. Volgens papa is dit het grootste overdekte zwembad van Bretagne in een vakantiedorp. Dat geloof ik graag, het is echt groot en er zijn ook glijbanen.
's Middags komen papa en mama me halen. Ik neem mijn doos mee, ik heb ze helemaal zelf gemaakt! Op het terras van de cottage zoeken we twijgjes om papa te helpen met het aansteken van de barbecue. Tijdens het eten zie ik plots een reuzeneekhoorn: het is Yellito! Ik ga hem snel knuffelen! Een foto en handtekening horen erbij, ik wil een herinnering!

14u: Gérald gaat naar de Teens Club voor Koh Lanta Bénodet. Dat is een fysieke en intellectuele proef die hij zeker niet wil missen. Maxime gaat naar de Juniors Club voor de avant-première van The Polar Express in 3D in de Yelloh ! Ciné. Het speciale 3D-brilletje en het Dolby Digital geluid vindt hij vast erg leuk. Ik ga naar de Kids Club waar ik de ongelofelijke uitdagingen van Yellito aanga: tal van proeven en raadsels die ons naar de bar brengen voor een vieruurtje samen met mascotte Yellito. Super!
Na de activiteiten eten we allemaal samen een lekker ijsje op het panoramische terras van het zwembad. Ik zie een pony en krijg zin om op zijn rug te gaan zitten. Gérald ziet dat niet zo zitten en gaat snel een pedaalkart halen aan het onthaal. Zo zitten we allemaal op de rug van een pony, gevolgd door Gérald op zijn kart. Maxime zal jaloers zijn dat hij geen pony gereden heeft, maar hij zit in de bomen voor een avonturenparcours. Hij kwam zelfs naat beneden met de grote katrol. Hij is echt sterk, mijn broer.
We hebben honger gekregen. Vanavond staan er mosselen met frietjes op het menu van het restaurant. Gelukkig is er ook een kindermenu, want ik hou niet zo van mosselen. Tijdens de maaltijd brengen een groep zangers en zangeressen Bretonse liedjes, echt leuk!
20u30: snel, het is tijd voor de Discokids. Mijn animatrice steekt het licht aan en laat de rook blazen. We gaan de dans van Dora The Explorer doen!
21u: we zitten allemaal voor het podium voor een spektakel van Bretonse dansen. De meisjes dragen mooie traditionele jurken. Volgende week komen er Polynesische dansen en zo is de animatie iedere week anders. Het spektakel is afgelopen en het is tijd om naar bed te gaan. Gérald blijft nog bij zijn vrienden, hij gaat om 22u30 naar de discoavond voor de groten.
Morgen brengen we een bezoek aan de iles Glénan, een archipel van 7 eilanden van wit zand. Een vriend van de Kids Club vertelde me dat het water turquoise is, dat betekent heel helder blauw, denk ik. Ik ben moe, ik ga nog wat in mijn prentenboek kijken en dan slapen. Morgen wordt weer een nieuwe dag vol emotie en ontdekkingen.

 
kom ook kennismaken met...
Newsletter

Abonneer je op de newsletter

Zie de laatste
Tarieven

Om de tarieven te kennen die het hele jaar door worden toegepast

Tarieven camping Port de Plaisance