



Campingdorp
Zwembad
Diensten
Activiteiten
Van 09 tot 22 Juni 2012 Vanaf 39,00€
Per nacht in een Chalet 4/5p 2ch
Van 09 tot 22 Juni 2012 Vanaf 17,00€
Per nacht op een kampeerplaats
NIEUW 2012
De westkust wacht op u voor uw volgende vakantie! In het binnenland, in het hart van de Vendée geeft Yelloh! Village - Château la Forêt een onvergelijkbare smaak aan uw vakantie! In een uitzonderlijk natuurlijk kader, in de schaduw van een negentiende-eeuws kasteel, kunt u heerlijk ontspannen aan de rand van het waterpark, tot rust komen in het hart van het domein of gebruik maken van de drie vijvers om te vissen of een tochtje te maken langs de oevers alvorens een wandeling te plannen om de streek te ontdekken.
U zult niet kunnen weerstaan aan de charmes van deze camping, met zijn zeer ruime staanplaatsen of zijn perfect uitgeruste huuraccommodaties met optimale inrichting.
Het campingdorp le Château la Forêt is ideaal gelegen, tussen Bretignolles-sur-Mer en la Roche-sur-Yon, in het hart van een 50 hectaren groot park en op slechts 20 minuten van de stranden.
We voorzien talrijke bezigheden voor uw (b)engeltjes: paardrijden, minigolf, waterspelen,... Uw kinderen zullen zich geen moment vervelen!
In de zaal met videogames, het park, het aangepaste zwembad of op het springkasteel: uw kinderen vinden hier alles voor een vakantie op hun maat!
Met zijn twee zwembaden, een waterglijbaan en een kinderbad maakt het aquapark van de camping zowel jong als oud gelukkig. Voor een maximum aan plezier is één van de twee zwembaden overdekt en verwarmd tot een watertemperatuur van 27°C. Wat is er aangenamer dan lekker te ontspannen in het zwembad na een dag vol activiteiten en dit ongeacht het weer?
De drie vijvers rondom de camping staan ook garant voor talrijke activiteiten: wandelingen langsheen de oevers, vissen,... En, waarom niet, simpelweg genieten van de rust van het water en kijken naar de zonsondergang.
We hebben gedacht aan zowel "verkwikkende" als "rustigere" activiteiten: paardrijden, paintball, avonturenpark, petanque, biljart of golf, u hoeft maar te kiezen en uw vakantie wordt onvergetelijk!
‘s Avonds gaat de animatie gewoon door: kom met het hele gezin naar het centrale gedeelte van de camping om naar concerten te luisteren, of om te genieten van een zomerse barbecue.
Na een autoritje van minder dan een half uur kunt u kennismaken met de gastvrijheid van de steden Bretignolles-sur-Mer, la Roche-sur-Yon en Saint-Gilles Croix-de-Vie. U zult aangenaam verrast zijn door de charmes van deze oude haven- en badsteden.
Helemaal onmogelijk wordt het om het themapark Puy-du-Fou over te slaan: sidder en beef terwijl u rondloopt tussen de levensgrote historische reconstructies!
Stranden, duinen en moerassen maken deze streek speciaal! Of u nu graag hengelt, geniet van luieren in de zon op de fijne zandstranden, of een voorkeur heeft voor watersporten of strandactiviteiten, hier is er voor ieder wat wils.
Met de fiets of te voet kunt u de bossen of de heiden verkennen langs de kust of op het Île d'Yeu, om daarna op het terras van een klein restaurant, in de schaduw van een wilg, de honger te stillen met zeevruchten of een pannekoek...
Tijdens uw vakantie op een camping Yelloh! Village kunt u rekenen op een goede service: we doen er alles aan om uw verblijf gemakkelijker te maken. Restaurant, bar, meeneemgerechten, verhuur van koelkasten, lakens, petanqueballen, raketten,... Laat uw alledaagse zorgen thuis: wij zorgen voor u!
Saint Julien des Landes, 0.8 km
Luchthaven van Nantes, 95 km
Station van La Mothe Achard, 7 km
Sables d'Olonne
Angers
Pornic
Om de tarieven te kennen die het hele jaar door worden toegepast
Tarieven camping Château de la Forêt