Uw vakantie op camping L’Etoile des Neiges
Dorp open van 20/12/2025 tot 08/03/2026
Dorp open van 13/05/2026 tot 06/09/2026
Hoogseizoen: van 04/07/2026 tot 28/08/2026
Laagseizoen: van opening tot 03/07/2026 en van 29/08/2026 tot sluiting
103 huuraccommodaties
32 kampeerplaatsen
Sfeer
Voor uw kinderen
-
Babies
-
Kids
-
Juniors
-
Teens
Zwembad
Accommodatie
Landschapsarchitectuur
Diensten
Animaties
Diensten
Animaties
Yelloh! Village L’Etoile des Neiges heet u het hele jaar door welkom. U zit er vlak aan de skipistes, op 200 meter van het charmante bergdorpje Saint Jean Montclar en dicht bij het nationale park Mercantour, beroemde Alpencols en het meer van Serre-Ponçon. Het is de ideale plek om te skiën, te wandelen of gewoon van het berglandschap te genieten.
De vrijstaande en comfortabele accommodaties, de verwarmde zwembaden, het overdekte wellnessbad; allemaal elementen die van uw vakantie op camping L’Etoile des Neiges een heerlijk rustmoment maken, een ongecompliceerde vakantie midden in de natuur, een ontsnapping uit de hectiek van alledag. Beleef een onvergetelijke ervaring, met uw gezin of met vrienden!
Speciale aanbiedingen
Bekijk alle speciale aanbiedingenSpeciale Koppeltarief
Geniet van een romantisch uitje tegen een voordelige prijs op een Yelloh! Village camping met ons speciale Koppeltarief!
Aanbieding ½ pension
Profiteer van het halfpension en van de aantrekkelijke tarieven voor zowel volwassenen als kinderen!*
Speciale Aanbieding lang verblijf
Verleng uw verblijf en krijg tot 15%* korting op uw vakantie!
Beleef een natuurvakantie op 200 m van de pistes van Saint Jean Montclar, zomer of winter. Kom nieuwe energie opdoen in een familiale sfeer tussen het meer en de bergen.
Daar word je blij van
Steden in de nabijheid
Om te ontdekken
- Al onze campings
- Frankrijk
- Provence-Alpes-Côte d'Azur
- Alpes de Haute-Provence
- Saint Jean Montclar
- L’Etoile des Neiges





